Sa oled imeline naine! Oled saanud hakkama uue elu siia ilma toomisega. Sul kindlasti miljon tunnet, emotsiooni ja mõtet korraga, ka rõõm ja mure väljenduvad korraga, püüad olla tublim ja Su beebi on Sulle kõige tähtsam. Su kehas toimuvad suured muutused ja hormoonid möllavad. Beebiga toimetades tekivad paratamatult sundasendid ja lihased jäävad kangeks ja valusaks, rääkimata unetutest öödest, mis omakorda tekitavad üleväsimuse. Siinkohal luba endale aja mahavõtmine ja kingi endale lõõgastus ja ringutus.

  • Beebi emme massaaž. Hea võimalus saada üleüldine mõnus lõõgastus ja jääda lausa magama. Massaaži tehakse matil, spetsiaalselt toestatult ja läbi mugavate riiete. Hea kui vahetult enne massaaži oled just imetanud- nii on endal mugavam olla. Massaaži näidustused:lihaspinged, lihaste valulikkus; liigesliikuvuse vähenemine; vale kehahoiak, halb rüht, sundasendid; pingepeavalu; aeglane vere- ja lümfiringlus; verevarustushäired; aeglustunud soolteperistaltika; immuunsüsteemi nõrkus; unehäired; närvilisus, kerge stress; kehv enesetunne, masendus; väsimus; tähelepanuvõime langus. Pärast massaaži tunned end hoopis teistmoodi ja seda heas mõttes.

  • Beebi emmede individuaalne võimlemine. Hea viis parandada oma kehataju, suurendada energiataset, tugevdada lihaseid, vähendada sünnitusjärgse depressiooniriski ja kaotada raseduse ajal lisandunud kaalu. Personaalselt koos treeneriga võimeldakse mõnusalt läbi kogu keha pealaest varvasteni. Keskendutakse ka vaagnapõhjalihastele ja hingamisele. Samuti on venitustel suur roll. Kasutatakse erinevaid abivahendeid. Proovitakse ka ergonoomilisi asendeid, millele tähelepanu kodus pöörata. Alguses võib tunduda, et keha üldse ei allu sinu soovitud harjutusele(ta ei suuda või jõua näiteks mingit harjutust sooritada) aga mida rohkem harjutada, seda paremaks lihaste töö ja kehatunnetus läheb. Pärast võimlemist tunned end energilisena ja enesetunne on vaba.

Massaažile ja võimlema tulles palume kaasa võtta mugavad, venivad riided (pika varrukaga pluus, retuusid/püksid) ja sokid. Kui juhtub nii, et ei õnnestu beebit kellegi hoolde jätta, tule koos beebiga- ka koos on võimalik lõõgastuda ja võimelda.

Teenused on tasulised (tasumine vaid sularahas, vaata Hinnakiri.) ja eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.