RASEDUSAEGNE TOETUS

Doula ehk sünni- ja peretoetaja aitab tulevasel emal kohaneda nii emotsionaalselt kui füüsiliselt uue eluperioodiga. Teadmine toimuvast ja praktilised oskused annavad kindlustunde ja rahulolu terve raseduse vältel. Enamlevinumad teemad on põhilised tööriistad positiivse sünnituskogemuse loomiseks, baasuskumused ja nende mõju, lõdvestumisoskuse harjutused ja hingamisõpetus​​, muutused kehas raseduse ajal ja kuidas ennast kehas mugavalt tunda, rasedusaegne toitumine ja liikumine, tugeva ning vastupidava suhte loomine, sünnitusel kehas toimuvad protsessid ja tugiisiku roll, sünnitusasendid, sünnitusplaan, esimesed hetked peale sünnitust, imetamine, elu peale sünnitust ja beebi eest hoolitsemine (pesemine, mähkimine, toitmine) jne. Lisaks on teisigi teemasid, mis igal perel jooksvalt esile kerkivad.

Doula-teemad on põimitud teenuste sisse, hetkevajaduste järgi. 

RASEDUSAEGNE MASSAAŽ

Rasedate massaaž põhineb Tai massaaži tehnikatel ja on kohandatud raseda vajaduste järgi. Massaaži tehakse matil, läbi riiete, kasutades spetsiaalseid vahendeid, mis aitavad luua mugavaid asendeid raseda jaoks.

Massaaž aitab ennetada ja leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi. Massaaž soodustab und, vähendab ärevust, stressi ja samuti aitab paremini toime tulla meeleolumuutustega. Massaaži tempo on hingamisrütmis, mis aitab ka oma tähelepanu viia hingamisele üleüldiselt. Teadlik rasedusaegne ettevalmistus tagab parema enesetunde ja kehatunnetuse ning seeläbi saab kiiremini õppida enda keha kuulama. Kuulates enda keha vajadusi, saab beebi sündi suunata ka palju pehmememaks ja loomulikumaks. 

Mida kaasa võtta?  Retuusid, pika varrukaga pluus ja sokid.

Kestvus/Hind: 30min 30eur, 60min 45eur. Tunnise seansi puhul jõuame töödelda kogu keha. Pooletunnise seansi puhul seda osa, mis kõige rohkem tähelepanu vajab.

Millal toimub? Vastavalt graafikule

    • RASEDATE TANTSULINE VÕIMLEMINE

    Spetsiaalses rasedate sünnitantsu treeningus keskendutakse kehahoiule, süvalihastele, suurematele lihasgruppidele, hingamis- ja lõdvestusharjutustele ning igapäevasele ergonoomikale. Õpitakse kohandatud venitusharjutusi ning enesemassaaži võtteid. Saab teadmisi sobivate ja mitte nii sobivatele tegevuste kohta, mis igapäevaselt naist mõjutada võivad. Samuti õpitakse kasutama fit-palli, millel on palju võimalusi nii raseduse ajal kui ka sünnitusel. Mida lähemal on sünnituse tähtaeg, seda rohkem pööratakse rõhku sünnitusasenditele, hingamis- ja lõdvestusharjutustele. Nende teadmiste regulaarne kasutamine ja harjutamine, suunab naist üha rohkem kuulama oma keha instinkte, mis aitab kaasa heale enesetundele rasedusajal ja rakendub positiivselt sünnituse ajal. Kui juba on tekkinud mõni vaevus, saab samuti nõu, kuidas ja mida teha, et enesetunnet paremaks muuta. Regulaarne rasedusaegne treening aitab naisel tunda enda hästi ja sünnitusjärgselt kiiremini taastuda. Ja tantsuliselt seda on vaid suur rõõm!

    Mida kaasa võtta? Retuusid, pika varrukaga pluus ja sokid.

    Kestvus/Hind: 30min 30eur, 60min 45eur. 

    Millal toimub? vastavalt graafikule

 

 Teenuseid viib läbi Triinu Spriit. Teenused on eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.