Lapseootamine on imeline aeg, mida tuleb nautida täiel rinnal. Võta armastusega vastu kehamuutused, mis sellega kaasnevad. Teadlik rasedusaegne ettevalmistus tagab parema enesetunde ning ka kiirema taastumise peale sünnitust. Pakume omalt poolt võimalusi, kuidas oma rasedusaega veel meeldivamaks muuta.

  • Rasedate massaaž. Massaaž parandab üldist enesetunnet, aitab kohaneda tekkinud kehamuutustega ja valmistuda sünnituseks. Massaaž aitab ka juba tekkinud vaevuste puhul nagu näiteks: kerged seljavaludel, raskustunne alaseljas, puusades, jalgades, selja väsimine, jalgade krambid, õlavöötme ja kaela pinged, käte “suremine”, psüühiline pinge ja unehäired. Idamaise hõnguga mõnus massaaž toimub matil ja tehakse läbi mugava riietuse.

     

  • Rasedate individuaalne võimlemine. Personaalselt koos treeneriga võimeldakse mõnusalt läbi kogu keha pealaest varvasteni. Kasutatakse erinevaid abivahendeid, proovitakse läbi lõdvestusasendid ja liikumisviise, mis leevendavad juba tekkinud lihaspingeid kui ka aitavad hoida head enesetunnet kogu raseduse vältel. Ka sünnitusasendeid proovitakse läbi, ühtlasi ka valude leevandamise viise. Trenni plussid: mõjutab positiivselt vereringe- ja hingamiselundite seisundit ning platsenta kasvamist ja talitust, beebi saab rohkem hapnikku, üsas vereringe kiireneb ja beebi saab paremini toitaineid, aitab ära hoida veenitromboosi, sünnitus ja sünnitusest taastumine on kergem, aitab olla positiivses meelolus ja ennetab sünnitusjärgset depressiooni.

Massaažile ja võimlema tulles palume kaasa võtta mugavad, venivad riided (pika varrukaga pluus, retuusid/püksid) ja sokid.

Ole nii hea ja konsulteeri enne igaksjuhuks ka oma arstiga (eriti riskirasedad).

Teenused on tasulised (tasumine vaid sularahas, vaata Hinnakiri.) ja eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.