Tere tulemast kallis laps! Siia ilma sündimine on olnud suur töö. Nüüd aitame Sul paremini kohaneda vahvate ja kasulike tegevustega.

Vesi  ja massaaž rahustavad last, lõdvestavad ja tugevdavad lihaskonda, soodustavad psühhoemotsionaalset ja motoorset arengut, hõlbustavad gaaside väljutamist. Lisaks teeb see kõikidele osapooltele väga palju rõõmu.

  • Võimlemine ja massaaž aitab ennetada/ravida erinevaid lihastoonuse häireid. Beebide võimlemine ja massaaž on omavahel lahutamatud, kombineerides õrnad silitused, puudutused kerge treeninguga. Tunni käigus õpetatakse ka vanematele peamisi tehnikaid ja võtteid koduseks tegeluseks.

  • Ujumisega võib alustada kohe, kui naba on paranenud.  Ujutamine toimub eraldi ruumis vahetatava veega vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett.  Vanni mahuvad imikud kaaluga kuni 7kg.

Kaasa palume võtta nii ujuma, võimlema kui ka massaaži tulles oma rätik või lina. Olenevalt lapse meeleolust ja jaksust kestab protseduur 15-30 minutit. Oodatud on kõik imikud nii arsti suunamisel kui vanema soovil.

Teenused on tasulised (tasumine vaid sularahas, vaata Hinnakiri.) ja eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.